BİZ KİMİZ

PR BİR YOLDUR

PR BİR YOLDUR

Bir bardak suda fırtına koparmak için çıktığımız PR yolunda bugün uluslararası çalışmalara imza atmanın onurunu yaşıyoruz.

PR Medya A.Ş, ömrümün en güzel yıllarını, tam 21 yılımı verdiğim Anadolu Ajansı ile aniden yollarımı ayırma kararı aldığım Temmuz 2012’de doğdu.

Bu yola çıkmamda en önemli 3 neden, Türkiye’de özellikle KOBİ’lerin hızla büyüme yolunda kendilerini ifade etme çaresizliği; PR sektöründe yaşanan tıkanıklıkları aşacak formülleri ortaya koyduğum “Lokumcu Adnan, Madonna ve The Times” kitabımın gördüğü ilgi ve mesleki tecrübelerimi yeni kuşaklarla paylaşma arzum oldu.

Her zaman farkındalık oluşturma, zengin içeriklerle sürdürülebilir PR, dünyadaki gelişmeleri yakından takip etme hedeflerinden, özellikle de iş disiplininden asla ve asla vazgeçmeme anlayışımız bizi önce Başkent’te, ardından yurt genelinde tanınılır bir marka haline getirdi. İnşaattan, bilişime; perakendeden, enerji, eğitim, sağlık, turizme çok sayıda sektörde başarıyla yer aldık. Şimdi merkezi yurt dışında olan kuruluşlara hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz.

Bu yolun sonu yok. Biz bu bilinçle her gün her saat yenilikler peşinde koşmaya devam edeceğiz. Çünkü RPR Medya’nın hedefleri büyüktür. Birlikte yol aldığımız firmaların rakiplerinden bir adım değil, fersah fersah önde yer almasını sağlamaya çalışırız.

Ekibimle birlikte hem ülkemizde hem de yurt dışında PR sektörünü geliştirmeye, ekonomiye katkı sağlamaya, firmalarımızı başarıdan başarıya koşturmaya devam edeceğiz.

Ercan HALICI
Daha Fazla